انصراف از خرید
 
در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش حریر تشک پرنیان اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد. در صورتی که پس از دریافت کالا ، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 2‏ ساعت، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 1 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن 09143183808 و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما – در وب سایت - به واحد خدمات پس از فروش حریر تشک پرنیان اطلاع داده شود.

   گارانتی

کلیه محصولات حریر تشک پرنیان شامل گارانتی از زمان صدور فاکتور می باشند!!!

  شرایط گارانتی:

1. افتادگی یا وارفتگی کناره‌های تشک
2. بیرون‌زدگی فنر تشک خوشخواب
3. ایجاد هرگونه صدای ناهنجار از تشک
4. گود افتادگی سطح تشک
5. استشمام بوی نامطبوع از تشک
6. لک و کثیف بودن تشک در حین تحویل
7. پاره بودن تشک در حین تحویل


مواردی که شامل گارانتی نمی شود:

1. از بین رفتن حالت اولیه تشک و افت سطح آن به میزان کم مثلا حدود 1 اینچ که این امری طبیعی‌ست و مشکل و ضعف محصول محسوب نمی‌شود
2. لک یا کثیف شدن تشک به علت نگهداری یا حمل نامناسب
3. پاره شدن رویه تشک در اثر خمیدگی، برخورد با اشیا تیز و برنده یا کشیده شدن روی سطح زبر و قرار دادن وسایل گرم مانند اتو روی تشک
4. استفاده مدام از یک طرف تشک و عدم مراعات موارد یاد شده در کارت گارانتی
5. عدم ثبت گارانتی در سامانه حریر تشک پرنیان


    آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و حریر تشک پرنیان تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید حین تحویل سفارش به خدمات پس از فروش حریر تشک پرنیان اطلاع داده شودو از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به حریر تشک پرنیان عودت شود.